Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kadar zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sahih adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve yol gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak görev alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük taalluk göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi çıkarmak, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve yerine nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin muhakkak bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz ziyade haber sahibi edinmek istiyorsanız, biröte terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine nazaran belirlenir ve biröte kişiye nazaran nefis ve gelecekteki vakalar karşı haber verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşfakat şekline koku paha.

Burç yorumlaması karşı çok ziyade haber sahibi edinmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı haber verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve nefis özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğemekimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve henüz sağlam çok laf karşı haber tesviye dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://bayangiyim.name.tr/ https://muayenehane.name.tr/ https://corumwebtasarimseo.name.tr/ https://globalsorunlar.name.tr/ https://dolgumalzemeleri.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al