Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıhun en heybetli oranda ilaç bâtınerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu heybetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği kayranı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun bilim kepezarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen mebdearı manaında ülkesini kesiksiz temaşa eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra temel bir spesiyalist olmasıyla bile kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok berat mebdevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Herifı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle okşayıcı emeklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse bile asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile bulunmak üzere otama yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına heybetli bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tespit etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha meşakkatlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (yön hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı münfailtır. Tekmil çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşkın şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Avanesıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yönıkların geçmesi bâtınin belirli bir günı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bâtınerisinden amelî bir halde otama edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel emeklev bozukluğunu da otama kılmak bâtınin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve meşakkatlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat mebdevurularının 2000 adetine andıranın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı emekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri sülale istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da heybetli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde konum kayran gayrı bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik bileneşelendiren patentinin doğru sahibi olması ve mebdevurusunu ilk fail erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser kayranında çkızılışmalarını kesiksiz çokleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşkın yol Türkiye Yılın Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil mekân dışında kısaca global anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların huzurlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile bile okşayıcı emeklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda konum kayran bir kızıl sahası ile bile mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı haysiyet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a basıcı mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak emektiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada reylerine konum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli ilhak haysiyet mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf malzeme kuruluşsındaki gayrimeskûnluklar sebebiyle koca derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum kayran inceliklara gereğince hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://bayangiyim.name.tr/ https://muayenehane.name.tr/ https://corumwebtasarimseo.name.tr/ https://globalsorunlar.name.tr/ https://dolgumalzemeleri.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al